Opinie Klientów

Bardzo dobry kontakt od początku do końca realizacji. Wszystko wykonane w ustalonym terminie. Polecam.

Marcin Karczewski

Bardzo dobry, szybki kontakt. Wszystko można dogadać bezpośrednio. Dobre serwisy w ofercie, skorzystałem pierwszy raz i na pewno skorzystam kolejny. 🙂

Kamil Siennicki

Super mi się z nimi współpracuje. Kontakt od rana do wieczora - realizacja nawet tego samego dnia. Ceny mają też bardzo konkurencyjne co jest dużym plusem

Marcin

Wysoka jakość usług i bardzo dobry kontakt z Klientem. Realizacja zlecenia wykonana profesjonalnie, szybko i zgodnie z wytycznymi. Polecam w 100%.

Maciej

Wielokrotnie korzystałem z usług linkowania. Za każdym razem realizacja była przeprowadzona profesjonalnie, zgodnie z ustaleniami i w terminie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Wiktor Zborowski

Szczerze polecam. Realizacja usług zawsze terminowo i profesjonalnie! Wysoka jakość ale i atrakcyjne ceny.

Marek Miś

Kilkukrotnie korzystałem z usług i za każdym razem byłem zadowolony, wszystko zrobione na czas i zgodnie z ustaleniami. Na pewno będziemy jeszcze współpracować.

Tomasz Nawrocki

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu. Duży plus za jakość kontaktu i terminowość. Polecam usługi pozycjonowania z linki-seo.pl

Karol Zieliński

Zawsze zlecenie wykonane na czas i z najwyższą starannością. Z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług. Pozdrawiam!

Wykreuj - Magdalena Namysł

Polecam zarówno małym firmom, ale też agencjom, które chcą pozyskać fajne linki, a nie posiadają własnych zaplecz :). Wszystko na czas, zaplecza tematyczne, zaplecza o dobrych statystykach. Korzystam regularnie 🙂

Adam

Korzystałem z usług firmy kilkukrotnie i szczerze polecam. Zadbane zaplecze, a same linki oceniam jako wartościowe. Bardzo fajne podejście do klienta i bezproblemowy kontakt.

Dominik Sikora

Gorąco polecam-bezproblemowy kontakt-błyskawiczna realizacja -a co najważniejsze szybki efekt -który już w ciągu 5 dni był widoczny(indeksacja strony www). no i bardzo dobra cena -Polecam każdemu

Bartosz Lesiak

Polecam wpółpracę z Panem Filipem. Konkret i terminowa realizacja zleceń.

Rafał Juralewicz

Usługi linkowania na najwyższym poziomie! Dobre miejscówki, zawsze w pełni unikalne treści do każdego wpisu. Ponadto bezproblemowy kontakt i bardzo szybka realizacja. Z pewnością wrócę jeszcze po kolejne pakiety. Polecam!

Marcin Marcin

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wielokrotnie korzystałem z usług i za każdym razem byłem usatysfakcjonowany w 100 %. Polecam serdecznie.

Greg B

Szybki kontakt oraz sprawnie zrealizowane zlecenie, zgodne z wcześniejszymi ustaleniami 🙂 Jak najbardziej polecam 🙂

Piotr Marek

Bardzo dobra obsluga, wszystko na czas, bardzo dobrze zraportowane prace. Polecam.

Mariusz Połowczuk

Współpracuję z Panem Filipem od jakiegoś czasu, współpraca przebiega wręcz wzorowo! Atrakcyjne ceny, wysoka jakość oraz przede wszystkim terminowość, to to, co wyróżnia tę firmę. Polecam!

Marcin Wocial

Rewelacyjna współpraca. Wysoka jakość. Szybki indeks. Genialna obsługa. Polecam!

Aleksander Pawzun

Bardzo dobry kontakt. Linki super podniosły widoczność strony w Google. Gorąco polecam.

Tomasz Broczkowski

Polecam w 100% Sprawdzone źródło!

Adrian Sobiński

Po wielu udanych realizacjach z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Filipem. Bardzo dobry kontakt, a zlecone usługi zawsze były wykonane w ustalonym terminie.

Łukasz Żero

Polecam!!! Super Kontakt, bardzo szybkie działanie i indywidualne podejście do klienta. Wyniki widać szybko, czego więcej można sobei życzyć we współpracy 🙂 Pozdrawiam ekipę Linki-SEO.pl, Kasia

Kasia Połomska-Kwaśniewska

Kilka razy korzystałem z oferty link buildingu i jestem zadowolony z usług. Śmiało mogę polecić 🙂

Arkadiusz Gadziński

Współpracuję z Linki-SEO.pl w zakresie linkbuildingu już od dłuższego czasu. Oferują bardzo dobry współczynnik ceny do jakości oraz szybkie terminy realizacji. Z pewnością wrócę do nich ponownie z kolejnymi projektami.

Michał Masternak

Korzystam z usług od dłuższego czasu, bardzo elastyczne podejście do Klienta, co najważniejsze - można sugerować pewne rozwiązania. Cenowo bardzo ok, patrząc na oferowaną jakość.

Łukasz Dun.

Piotr Bundyra

Współpracujemy regularnie już dwa lata i bardzo sobie cenię terminowość i jakość wykonania usługi.

Adam Dzwonkowski

To już kolejne moje zamówienie tutaj. Jakość obsługi oraz samych linków bardzo wysoka. Pierwsze wzrosty już po 3 tygodniach od realizacji zlecenia. Będę korzystał i polecał.

Kamil Szafrański