Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy wystawiacie fakturę VAT?

Oczywiście. Jesteśmy zarejestrowanym płatnikiem VAT. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT w wysokości 23%. Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę.

Czy otrzymam raport z linkowania?

Tak, po wykonaniu każdego zlecenia przesyłamy raport z adresami dodanych linków.

Czy otrzymam dane dostępowe do założonych kont/profili/wpisów?

Tak, razem z raportem do większości pozyskiwanych przez nas linków przesyłamy dane dostępowe, które umożliwiają późniejszą edycję danych we wpisie/profilu/linku.

Wyjątkiem są są dwa rodzaje linków:

– wpisy na forach internetowych, w tym przypadku korzystamy z własnych kont posiadających systematycznie budowaną historię. Z tego względu nie przekazujemy do nich danych dostępowych.

– wpisy w prywatnych katalogach firm – w przypadku katalogów stron na naszych domenach nie przekazujemy danych dostępowych do wpisów, ale w razie potrzeby nie ma problemu z edycją jakichkolwiek danych – wystarczy skontaktować się z nami na kontakt@linki-seo.pl.

Jak długo pozyskane linki pozostaną aktywne?

W przypadku linków pochodzących ze stron nie należących do nas nie mamy stu procentowego wpływu na trwałość linka. Jest to zależne od wielu różnych czynników, niezależnych od nas.

Niemniej jednak posiadamy starannie wymoderowane bazy i oferowane przez nas linki w 99% przypadków charakteryzują się dużą trwałością. Nie są usuwane.

W przypadku linków pochodzących z naszych źródeł – np. prywatne katalogi firm – gwarantujemy minimum rok trwałości linków. W praktyce nigdy nie usuwamy linków i są one dodawane dożywotnio.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia podajemy w opisie każdego z pakietów. W praktyce bardzo często udaje nam się jednak realizować zamówienia szybciej. Wszystko zależy od aktualnej ilości zamówień w kolejce – warto więc jeszcze dopytać o termin realizacji przy składaniu zamówienia.

Czy gwarantujecie efekty po linkowaniu?

Efekty w przypadku pozycjonowania zależne są od wielu różnych czynników – również zewnętrznych, na które nie mamy wpływu. Pozycja strony w wynikach wyszukiwania zależy m.in. od poziomu optymalizacji witryny, jej struktury, czy też ilości i jakości opublikowanych treści. Linkowanie strony jest tylko jedną ze składowych wpływających na widoczność w wynikach wyszukiwania.

Z tego względu nie jesteśmy w stanie zagwarantować konkretnych efektów. Niemniej jednak oferowane przez nas linki pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych źródeł i charakteryzują się wysoką skutecznością. Potwierdzeniem jakości naszych usług są pozytywne opinie szerokiego grona naszych Klientów. Możesz się z nimi zapoznać tutaj: https://linki-seo.pl/opinie-klientow/.

Czy oferowane przez was linki są bezpieczne?

Według oficjalnych wytycznych firmy Google, każde działanie mające na celu manipulowanie wynikami wyszukiwania (a więc także kupno linków) jest uznawane za nienaturalne i niedozwolone. Każda osoba dokonująca zakupu linków powinna mieć tego świadomość.

Niemniej jednak, oferowane przez nas linki cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów ( zarówno indywidualnych jak i agencji SEO ), którzy chwalą sobie ich efekty i chętnie wracają po kolejne pakiety. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby oferować linki skuteczne oraz bezpieczne.